Milá rodino,

v tomto roce to bude 25 let, co jsme se rozhodli pomáhat náhradním rodinám a jim svěřeným dětem.

Rozhodli jsme se toto krásné čtvrtstoletí fondu oslavit s Vašimi dětmi. Za tuto dobu jsme poznali na stovky náhradních rodin a na tisíce dětí. Spolupráce s Vámi i do mého života přinesla mnoho zajímavých zkušeností, emocí, ale hlavně radost s Vámi spolupracovat. Jste výjimeční lidé, a proto si zasloužíte naši podporu.

Vyhlašujeme soutěž pro Vaše děti, a to pod názvem:

SRDCE JE TAM, KDE JSEM DOMA… ANEB KDYŽ RODINA VZNIKÁ JINAK

  • Literární (báseň, fejeton),
  • fotografickou (hotové fotografie velikosti A4 a větší),
  • výtvarnou (výkresy velikosti A4 a větší). 

Odevzdání děl bude probíhat poštou do 31. 10. 2021.

Vážená paní ředitelko,

mnohokrát Vám děkujeme za další skvělý notebook pro naše děti. V příloze posílám podepsaný předávací protokol.Určitě se budu revanšovat, ani nevíte, jak moc jste nám pomohla. Adam dnes udělal úspěšně zkoušky i jízdy na ŘP, Lenka, jelikož je mají v rámci školy, tak se řídí rozvrhem a bohužel Covidem, tak se to posune.

Veliké díky za Vaše veliké srdce.

Jarka Loukotová Spořice s rodinou.

Vážená paní ředitelko, 

začnu citátem: "dej čertu duši, peklem se Ti odmění...." no a já jsem ten čert. 

Včera jste se zmínila, že by byly možné další NB, pokud by to opravdu šlo, mám rodinu, kde jsou dva chlapci, oba pěstounské děti, ne sourozenci a ti se střídají na tabletu a NB od pěstounky. Myslíte, že bych mohla rodině nabídnout možnost získat pro kluky jeden NB? Je to úplně vzorná rodina, mladší chlapec zažil hrozné věci a pěstounka udělala velikánský kus práce a dnes je správňácký uličník... Starší chlapec je naopak podporou pěstounky, má 13 let a stále zpracovává informaci své matky, že ho nikdy nechtěla a nechce ani teď. Proto, jako 4 leté dítě utekl k dědečkovi a babičce, ušel neskutečných 7 km v noci, v listopadu, jen v ponožkách a tričku. Dnes už to vypráví jako "veselou" historku, ale nebýt této pěstounky, myslím, že by se přes to nikdy nepřenesl. Svoji mamku si opečovává a "vyděsil" ji informací, že ji nikdy neopustí...

Tak jsem Vás zase zahltila informacemi...

Srdečně Vás zdravím a přeji krásný, konečně snad sluníčkový den.

Mgr. Nataša Riesová, DiS.
Sociální pracovnice v oblasti náhradní rodinné péče

Přátelé, podporovatelé,

pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz! Najdete na něm přes 1200 nejznámějších e-shopů - a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou - naše organizace vždy dostane příspěvek.

Jak na to:

Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu - Pomocníka. Získáte ho zde: https://givt.cz/aplikace

Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit.

Nakupte si, jak jste zvyklí.

 

To je celé. Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům :)

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

© 2021 Nadační fond Rozum a Cit