NAŠI PARTNEŘI A DÁRCI

lmc.png
gernetic_logo.png
nadace_cez_logo.jpg
csob.png
ntm80.png
sap.png
cteni_pomaha.png
tpa.png
tpa_horwath_logo.png
howden_logo.png
gladius_logo.png

Našimi laskavými dárci jsou:

Patrik Bartoň, Marie Bartoňová, Karel Baumruk, Pavel Bělohradský, Jan Beneš, Luděk Beneš, Vojtěch Bernatský, Martin Bílý, Bohuslava Brodská, Jiří Bruna, Blanka Brýdlová, Jan Bureš, Zdeněk Čermák, Marie Černá, Michal David, Marek Dědič, Markéta Derková, Gabriela Deus, Dana Doležalová, Milan Dostál, Sylva Dostálová, Pavla Doubková, Ing. Jiří Dunovský, Irena Dvořáková, Michaela Ferencová, Vendulka Flecknová, Simona Fleková, Vladimír Focko, Eva Janoušková, Eva Jarošová, Michal Kalina, Ladislav Kalivoda, Jitka Kaminská, RNDr. Marie Kárská, Mgr. Ladislav Kavan, Jana Kocurková, Jakub Kořínek, Andrea Králová, Edita Kremláčková, Jiří Kristek, Ing. Rostislav Kuneš, Luboš Kušnir, Mgr. Jiří Lukeš, Dagmar Mačugová, Jiří Malý, Roman Martin, Jaroslava Musilová, Michal Nahálka, Jiří Netáhlík, Mgr. Hana Novotná, Stanislav Nožina, Andrea Ogořálková, Lenka Otradovcová, JUDr. Jiří Pavlík, Stanislav Pecháček, Miriam Pechmanová, Jitka Plánská, Blanka Plzáková, Mgr. Lenka Plzáková, Blanka Podlipná, Jana Procházková, Luďka Raimondová, Jana Rybenská, Martin Sittek, Mgr. Daniela Slámová, Petr Smíšek, PaeDr. Zuzana Smolíková, Ing. Mojmír Souček, JUDr. Libuše Stehlíková, Jiří Sušický, Vojtěch Svoboda, Hana Šašková, Josef Šebek, Pavel Šebek, Kateřina Šimková, Petr Šimr, Pavel Šimůnek, Jakub Špic, Vladislav Štědrý, Miloslava Štórová, Mgr. Jana Šuranová Traplová, Josef Toman, Ing. Petr Torma, Bc. Marie Toufarová, JUDr. Pavel Turoň, Ing. František Vágner, Mgr. Jana Vanišová, Ing. Štefan Végh, Mgr. Miloslava Vladařová, Alena Vladyková, JUDr. Jiří Vlasák, Tomáš Vondrák, Jana Vondrová, Věra Zbořilová.

Advokátní a patentová kancelář TRAPLOVÁ – HAKR – KUBÁT; ALBI Česká Republika; BH Green, s. r. o.; BDX s. r. o.; BK Kosmetika; BSJ Group, s. r. o.; BAMAR SERVIS, s. r. o.; CASSIOPEA EUROPE, s. r. o.; CEREAS, s. r. o.; ComAp, a. s.; Comacjobs s. r. o.; Čermák – Transport, s. r. o.; Humpolec; DEUS GABRIELA; Ecom, s. r. o.; Elfetex, s. r. o.; EMIL BUREŠ HOPSERVIS s. r. o.; EnrecoTrade s. r. o.; Enviform, a. s.; FemConsulting, s. r. o.; Florcenter, s. r. o.; Fluidtechnik Bohemia; Green Nature, s. r. o.; GSP SING DESIGN s. r. o.; Gumotex, a. s.; Hájek Electronic, s. r. o.; Health Communication, s. r. o.; Impressio, s. r. o.; INEX Česká republika, s. r. o.; Invelt-elektro, s. r. o.; Isolit – Bravo, s. r. o.; ISOTRA, a. s.; JIPA servis s. r. o.; JB s. r. o.; J. T. O SYSTÉM, s. r. o.; K+B Expert, s. r. o.; Lékárna Na Náměstí Přeštice; LK SERVIS; generální zastoupení GERnétic v ČR; LMC, s. r. o.; MONETA Money Bank, a. s.; MAECENATA FOUNDATION; NADAČNÍ FOND ANIMA; OMS – MEDI, s. r. o.; Ottlens Optik, s. r. o.; PAP Trutnov, s. r. o.; Petrometal, s. r. o.; Pfizer PFE, s. r. o.; PONS SERVIS, s. r. o.; Primagas, s. r. o.; REFRASIL, s. r. o.; ROHDE & SCHWARZ – Praha, s. r. o.; SAP ČR; S-A-S, s. r. o.; Sofistina s. r. o.; Šmídl, s. r. o.; 4SPA, s. r. o.; TK-stavby, s. r. o.; TPA Tax, s. r. o.


Zvláštní poděkování:

LMC, s. r. o.; Milan Jasný a Tomáš Dombrovský, Gabriela a Zdeněk Hortovi; Albi Česká republika, a. s.; Antonín Kokeš; BH Green, s. r. o.; Davinus, s. r. o.; GreenNature, s. r. o.; HÁJEK ELECTRONIC, s. r. o.; Howden ČKD Compressors s. r. o.; SAP Business Services Centre Europe, s. r. o.; Eva Dudová; Maecenata foundation; Linda Kaucká; dobrovolníci ČSOB, a. s.; Radlická Praha; Ing. Rostislav Kuneš; TPA Tax, s. r. o.; GERnétic International; Ing. Andrea Trčková; LK SERVIS Mgr. Ladislav Kavan; Martin Roman; Exxon Mobil Business Support Center Czechia s. r. o. – zaměstnanci.


Za přímou podporu děkujeme:

Janě Černé, Fóru dárců, Haně Chmelíkové, Josefu Kondračinovi, Anetě Řezníkové, Haně Švejnohové, Andree Trčkové, Zuzaně Maléřové.


Velké poděkování za stálou a hezkou spolupráci patří našim laskavým patronům:

paní Nadě Konvalinkové a panu Vojtěchu Bernatskému.


Poděkování mateřským a středním školám a gymnáziím za účast na veřejné sbírce Sluníčkový den pro opuštěné děti a pěstounské rodiny 2018:

  • Mateřská škola Klubíčko Ostrava – Hrabová, Příborská 28, příspěvková organizace

  • Mateřská škola Hvězdička, Praha

  • Mateřská škola Klubíčko, Ostrava

  • Základní škola a Mateřská škola Červenka

  • Evangelická akademie – VOŠ sociální práce, Praha 4

  • VOŠ pedagogická a sociální, SŠ pedagogická a Gymnázium, Praha 6

  • Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora

  • SOŠ Kavčí Hory, Praha 4

  • Gymnázium Jana Palacha, Praha

  • OA A VOŠ, Uherské Hradiště

  • SŠ hotelnictví a služeb a VOŠ, Opava

  • Střední zdravotnická škola, Brno

  • Gymnázium Boskovice

© 2020 Nadační fond Rozum a Cit