Facilitátoři případových konferencí

Pořádáte případovou konferenci, hledáte facilitátora? Naše organizace Vám může nabídnout zkušené pracovníky s akreditovaným výcvikem "Jak facilitovat případovou konferenci". Pro další informace kontaktujte Mgr. Barboru Hruškovou (+420 730 157 044 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).


SEZNAM FACILITÁTORŮ

Bc. Monika Duchoňová
Vystudovala Pastorační a sociální práci na ETF UK  a Jaboku - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická. Náhradní rodinné péči se věnuje od roku 2015. Pracuje jako průvodkyně pěstounských rodin a je vedoucí pražského pracoviště Rozum a Cit, z. s. Facilitační výcvik ukončila v červnu 2019.

Bc. Ilona Vajcová Lipenská
Vystudovala bakalářský obor Sociální práce a sociální politika na FF UK, v současnosti studuje obor magisterský. S oblastí náhradní rodinné péče má zkušenosti od roku 2012. Pracuje jako průvodce v pěstounských rodinách a jako pracovník asistovaných kontaktů v organizaci Rozum a Cit, z. s. Facilitační výcvik ukončila na jaře 2019.

Mgr. Barbora Hrušková
Vystudovala sociální práci na FPE ZČU a FF UK, náhradní rodinné péči se věnuje od roku 2012. Pracovala jako průvodkyně pěstounských rodin, má zkušenosti se zajišťováním asistovaných kontaktů, v současnosti se věnuje vzdělávání pěstounů a odborné veřejnosti. Od roku 2018 vede službu Případových konferencí organizace Rozum a Cit, z. s. Facilitační výcvik ukončila na jaře 2018 a aktivně facilituje a organizuje případové konference.

Bc. Daniela Kuhnová
Vystudovala obor Sociální práce s důrazem na komunikaci a psychoterapii na PVŠPS, v Rozumu a Citu, z. s. v současné době působí jako vedoucí Poradenského centra a sociální pracovnice. Facilitační výcvik ukončila v červnu 2019.

Ing. Filip Rosenkranc
Vystudoval mezinárodní vztahy na VŠE, v oblasti náhradní rodinné péče působí od roku 2013. Pět let vedl Poradenské centrum Rozum a Cit, z. s. Ve stejném roce dokončil facilitační výcvik a od té doby facilituje případové konference. Šest let se také věnuje lektorské činnosti, příležitostně facilituje Poradní kruhy (Council).

Mgr. Júlia Preclíková
V Rozumu a Citu, z. s. pracuje několik let jako průvodkyně pěstounských rodin, terapeutka a facilitátorka. Manažersky zastřešuje aktivity pro přechodné pěstouny. Mimo jiné facilituje případové konference pod vedením dítěte. 

Mgr. Ivana Honzíková
V Rozumu a Citu, z. s. vede pracoviště Doprovázení v Plzni, působí jako průvodkyně pěstounských rodin, facilitátorka a má zkušenost s Asistovaným kontaktem.

Bc. Tereza Vacková
Vystudovala obor Sociální práce. Má několikaletou zkušenost jako průvodkyně náhradních rodin. Facilitační výcvik ukončila v červnu 2019.

Bc. Petra Švárová, DiS.
Studuje obor Sociální práce a působí jako průvodkyně náhradních rodin. Facilitační výcvik ukončila v červnu 2019.

 

© 2019 Rozum a Cit, z. s. | člen 

Please publish modules in offcanvas position.